ENERGIA POD KONTROLĄ

Fabryki i przedsiębiorstwa

Wdrożenie naszych rozwiązań daje Klientom przede wszystkim informacje o zużyciu, które można wykorzystać do generowania oszczędności. W celu zabezpieczenia przed przekroczeniem mocy w tego typu obiektach stosujemy powiadomienia w postaci sygnałów dźwiękowych, które informują użytkownika o wymuszonej przerwie w działaniu urządzeń. W większości przypadków znajdujemy jednak u naszych Klientów urządzenia bierne, które można w pełni wykorzystać do odciążenia mocy.

Evosystem idealnie wpisuje się w zarządzanie pojedynczymi fabrykami, przedsiębiorstwami czy centrami logistycznymi. Implementacja naszych rozwiązań daje Klientom przede wszystkim informacje o zużyciu, które można wykorzystać do generowania oszczędności.

W celu zabezpieczenia przed przekroczeniem mocy w tego typu obiektach stosujemy powiadomienia w postaci sygnałów dźwiękowych, które informują użytkownika o wymuszonej przerwie w działaniu urządzeń. W większości przypadków znajdujemy jednak u naszych Klientów urządzenia bierne, które można w pełni wykorzystać do odciążenia mocy.

Evosystem stał się podstawowym źródłem informacji dla naszych użytkowników w sytuacji wprowadzenia na terytorium kraju ograniczeń w poborze mocy i zużyciu energii w sierpniu 2015 r. (tzw. stopnie zasilania). Wizualizacja zużycia online umożliwiła odbiorcom uniknięcie przekroczeń i utrzymanie mocy bezpiecznych, nie narażając odbiorców na kary z tytułu nie zastosowania się do ograniczeń.

Systemy oszczędzania energii

Nasze rozwiązania