Dashboard Rynku Energii

Dashboard Rynku Energii gromadzi w jednym miejscu najważniejsze notowania energetyczne. Nasi klienci mają bezpośredni dostęp do kluczowych informacji w jednym miejscu.

Przejrzyste raportowanie

Dashboard Rynku Energii w naszym systemie to spełnienie marzeń naszych klientów. W jednym miejscu prezentujemy najważniejsze notowania energetyczne. Poza samą energią elektryczną, nasi klienci znajdą notowania takie jak, CO2, ropy, certyfikatów, rynku terminowego, jak i SPOT (Rynku Dnia Następnego RDN).

Najważniejsze notowania energetyczne w jednym miejscu.

Wsparcie procesu decyzyjnego

Użytkownicy naszego systemu znajdą wiele odpowiedzi na nurtujące ich pytania, np.:

  • w którym miejscu jest obecnie rynek z zakupami na kolejne okresy?
  • w jakiej cenie zostały zrealizowane zakupy energii czy gazu na poszczególne lata?

Dzięki zaprezentowanym informacjom, nasi klienci mogą z łatwością sprawdzić, czy bieżąca cena jest na odpowiednim dla nich poziomie, co w konsekwencji ułatw podjęcie decyzji o zakupie energii i gazu.

Najważniejsze notowania energetyczne w jednym miejscu.

Wiarygodne źródła danych

Notowania w Dashboard Rynku Energii: BASE_Y, BASE_Q, BASE_M, TGe24, SPOT i RDN, GAS_BASE_Y, GAS_BASE_Q, GAS_BASE_M, TGEgasDA, PMOZE_A, PMOZE_BIO, PMF_F, PMF, ROPA, CO2, Węgiel.

Branże wykorzystujące nasze rozwiązania

Centra handlowe

Fabryki i przedsiębiorstwa

Hipermarkety

Restauracje

Sklepy sieciowe

Stacje paliw

Dzięki naszym rozwiązaniom pomagamy optymalizować koszty energii firmom z branż energochłonnych, a także tym, w których rozliczanie kosztów energii dzielone jest na poszczególnych użytkowników. Nasz system umożliwia stałą kontrolę kosztów, a zastosowane w nim alarmy wykrywają anomalie i awarie odciążając pracowników naszych klientów.