EVO-S

Strażnik Mocy

Strażnik mocy, dzięki stałej kontroli mocy czynnej, pozwala na uniknięcie kar naliczanych przez dystrybutorów energii za przekroczenia mocy zamówionej. Odbiorca ma możliwość bieżącej kontroli on-line mocy pobieranej zarówno w urządzeniu Evo-S jak i w serwisie evosystem.pl.

Ochrona przed przekroczeniem mocy umownej

Strażnik mocy Evo-S analizuje chwilowe zużycie mocy, prognozuje moc na koniec interwału 15minutowego oraz godzinowego. Dzięki temu Evo-S:
  • Chroni odbiorcę przed przekroczeniami mocy umownej.
  • Wizualizuje i odciąża moc w przypadku wprowadzenia ograniczenia w dostawie energii i stopni zasilania.
Odbiorca ma możliwość bieżącej kontroli on-line mocy pobieranej zarówno w urządzeniu Evo-S jak i w serwisie evosystem.pl. Na wykresie można wybrać poziom mocy bezpiecznej dla obiektu tak, by limit mocy był aktualny w danym stopniu zasilania. W przypadku pełnej automatyzacji konfiguracje stopni zasilania czy mocy umownej są przesyłane do Evo-S na bieżąco.
Strażnik Mocy chroni odbiorcę przed przekroczeniami mocy umownej

Wspieranie procesu decyzyjnego

Strażnik mocy, dzięki stałej kontroli mocy czynnej, pozwala na uniknięcie kar naliczanych przez dystrybutorów energii za przekroczenia mocy zamówionej.

Nasze rozwiązanie znacząco wspiera proces decyzyjny, ale wymaga odpowiedniej komunikacji z licznikami, która pozwala na śledzenie danych w trybie on-line, w oparciu o wyjścia impulsowe licznika i prognozowanie skuteczności podejmowanych działań.

Wychodząc naprzeciw potrzebie wizualizacji on-line w czasie rzeczywistym mocy chwilowej, mocy w stopniu zasilania tzw. mocy bezpiecznej wprowadziliśmy w naszych urządzeniach wykresy spełniające oczekiwania naszych klientów.

Materiały do pobrania

Branże wykorzystujące nasze rozwiązania

Centra handlowe

Fabryki i przedsiębiorstwa

Hipermarkety

Restauracje

Sklepy sieciowe

Stacje paliw

Dzięki naszym rozwiązaniom pomagamy optymalizować koszty energii firmom z branż energochłonnych, a także tym, w których rozliczanie kosztów energii dzielone jest na poszczególnych użytkowników. Nasz system umożliwia stałą kontrolę kosztów, a zastosowane w nim alarmy wykrywają anomalie i awarie odciążając pracowników naszych klientów.