ENERGIA POD KONTROLĄ

Centra handlowe

Bez względu na wielkość i ilość najemców kontrolowanie kosztu mediów to istotny element prowadzenia centrów handlowych. Dzięki naszym rozwiązaniom możliwa jest znaczna redukcja zużycia mediów w centrach handlowych.

Nieodłącznym elementem funkcjonowania zarówno dużych jak i mniejszych centrów handlowych jest konieczność rozliczania i przenoszenia kosztów mediów na poszczególnych najemców. Nasz system został wyposażony w mechanizm, który pozwala na automatycznie rozliczenie najemców ze zużycia wszystkich dostępnych mediów np. w miesięcznych okresach rozliczeniowych. 

Po zainstalowaniu usługi Evosystem, właściciel bądź też administrator ma pewność co do poprawności zainstalowanych układów pomiarowych, co często stwarza problem w tego typu obiektach ze względu na brak szczegółowo zinwentaryzowanych liczników mediów. Dodatkowo system umożliwia wykrywanie nielegalnego poboru energii przez nieuczciwych odbiorców. Evosystem wspiera również implementację nieograniczonych sposobów rozliczeń, specyficznych kluczy podziału czy też rozliczeń częściowych poszczególnych odbiorników. Z uwagi na swoją elastyczną budowę, system jest w stanie przyjąć i wyświetlić spersonalizowane ustawienia dokonane przez użytkownika.

Evosystem jest na tyle elastyczny, że zarządzanie danymi pomiarowymi odbywa się z łatwością, a dostęp do nich może być konfigurowany nie tylko dla właściciela czy administratora obiektu, ale także dla każdego z najemców. Ta wysoko ceniona funkcja umożliwia najemcy estymację kosztów miesięcznych już pierwszego dnia miesiąca. Nasi Klienci często korzystają również z wizualizacji zużycia mediów, umożliwiającej podgląd pracy lokalu oraz terminowości pracowników. Evosystem pozwala na redukcje zużycia mediów w centrach handlowych i innych obiektach handlowych.

Nasze rozwiązania