Aplikacja EVO Licznik

Aplikacja

Aplikacja mobilna Evosystem w wersji bezpłatnej na systemy operacyjne Android, to darmowy, prosty i skuteczny sposób na bycie na bieżąco z cenami energii elektrycznej oraz gazu. Po ściągnięciu aplikacji i rejestracji, w kilku prostych krokach utworzysz raporty, które pomogą w podejmowaniu decyzji zakupu energii elektrycznej lub gazu w firmie. Aplikacja wyliczy prognozy i doradzi jak powinna wyglądać oferta cenowa, względem aktualnych uwarunkowań rynkowych lub Twoich targetów cenowych.

Pobierz aplikację
i zacznij oszczędzać

Sprawdź rozwiązanie Evosystem i ciesz się niższymi kosztami w swojej firmie

Evosystem - aplikacja mobilna

Opieka
konsultanta

W przypadku pojawienia się pytań, nasz konsultant chętnie pomoże i doradzi w realizacji Twoich planów.

Wymierne oszczędności

Zaraz po zalogowaniu się do aplikacji otrzymasz informacje z najważniejszymi elementami takimi jak alarmy, anomalie, zużycie i koszty energii.

Wygoda
używania

Aplikacja jest responsywna dzięki czemu wyświetla się poprawnie na ekranach wszystkich urządzeń a to sprawia, że dane są odpowiednio wyeksponowane.

Łatwy dostęp online

Do swojej aplikacji zalogujesz się łatwo i szybko dosłownie trzema kliknięciami.

Evosystem - aplikacja mobilna

Komfort i bezpieczeństwo

Aplikacja Evosystem posiada intuicyjny interfejs, o technicznym charakterze. W kompleksowej usłudze Evolution System, aplikacja Evosystem rozbudowana jest o dodatkowe parametry po dodaniu których, będziesz mógł z łatwością prześledzić średnie ceny energii w konkretnych okresach czy rankingi zużycia energii przy wielu punktach poboru. Aplikacja Evosystem zadba także o kontrolę budżetu firmowego przeznaczonego na energię elektryczną, pamiętając o wyznaczonych limitach. Aplikacja posiada możliwość tworzenia raportów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Użytkownika.

Zobacz również