Evolution System

O firmie

Spółka Evolution System Sp. z o.o. powstała w 2008 roku. Podejmowane przez nas działania w szybkim tempie doprowadziły do znacznych oszczędności zarówno dzięki udoskonalonej polityce zakupowej jak i racjonalizacji zużycia. Opracowany przez firmę serwis www.evosystem.pl umożliwia nieograniczone możliwości optymalizacji opłat ze energię, gaz, wodę oraz energię cieplną. Poprzez wizualizowanie, raportowanie, powiadamianie użytkowników systemu, odbiorcy znacząco optymalizują zużycie i koszty ponoszone na zakup mediów. Alarmowanie o anomaliach w energii, gazie oraz wyciekach wody przekładają się na szybką reakcję i minimalizowanie strat. W serwisie ww.evosystem.pl znajdziemy również panel do rozliczania najemców. Natomiast modele rozliczeń najemców zgodnie zapotrzebowaniem są na bieżąco rozwijane, lecz obecne modele w systemie najczęściej wyczerpują oczekiwania odbiorców.

Wiedza i doświadczenie

Spółka Evolution System Sp. z o.o. powstała w 2008 roku w wyniku połączenia dwóch firm świadczących usługi w zakresie zakupu oraz zarządzania energią elektryczną na obiektach firm Statoil Poland Sp. z o.o. (obecnie Circle K Sp. z o.o.) oraz Carrefour Polska Sp. z o.o., z którymi firmami współpraca trwa do dziś. Podejmowane przez nas działania w szybkim tempie doprowadziły do znacznych oszczędności zarówno dzięki udoskonalonej polityce zakupowej jak i racjonalizacji zużycia.

Obsługa klientów rozproszonych, a w szczególności zdobyte z czasem doświadczenie, umożliwiły podjęcie w 2010 roku czynności związanych z rozszerzeniem oferty. Konsekwencją naszych działań było utworzenie silnej Grupy Zakupowej, której łączny wolumen energii elektrycznej kupowanej na wolnym rynku przekraczał rocznie 1500 GWh. W tamtym okresie była największa grupa zakupowa na wzór, której powstawały inne. Celem grupy, poprzez znaczny wolumen, było uzyskanie najkorzystniejszej ceny zakupu energii co przekształciło się na ogromne oszczędności dla każdej firmy uczestniczącej w grupie. Z czasem znaczenie wolumenu przestało mieć znaczenie i obecnie Evolution System skupia się na prowadzeniu postępowań zakupu energii czy gazu indywidualnie dla każdego podmiotu. Działania firmy zostały ukierunkowane w outsourcing spraw związanych z mediami.

Opracowany przez firmę serwis www.evosystem.pl umożliwia nieograniczone możliwość optymalizacji opłat ze energię, gaz, wodę oraz energię cieplną. Poprzez wizualizowanie, raportowanie, powiadamianie użytkowników systemu, odbiorcy znacząco optymalizują zużycie i koszty ponoszone na zakup mediów. Alarmowanie o anomaliach w energii, gazie oraz wyciekach wody przekładają się na szybką reakcję i minimalizowanie strat. W serwisie ww.evosystem.pl znajdziemy również panel do rozliczania najemców. Modele rozliczeń najemców zgodnie zapotrzebowaniem są rozwijane, lecz obecne modele w systemie najczęściej wyczerpują oczekiwania odbiorców.

System oszczędzający energię w przedsiębiorstwie

Jakość i elastyczność

Evolution System to firma zatrudniająca osoby wyspecjalizowane w branży energetycznej, gazowej, wodnej oraz energetyki cieplnej. Osoby techniczne wchodzą w skład brygad realizujących instalacje oraz modernizacje systemów. W składzie Evolution System jest również dział IT, w którym zespół programistów dysponujących szeroką wiedzą na temat systemów pozyskiwania, przetwarzania i raportowania danych pomiarowych wszelkiego rodzaju mediów drogą elektroniczną, realizuje budowę, rozbudowę i modernizację trzonu firmy jakim jest www.evosystem.pl. Pozostała część pracowników tworzy zaplecze biurowe, dbające o takie elementy jak: kontrola rozliczeń za media, opiniowanie umów, tworzenie analiz a także raportowanie nieprawidłowości.

Aby utrzymać wysoką jakość modernizacji układów pomiarowych prowadzonych na terenie całej Polski, współpracujemy również z wieloma firmami w aspekcie technicznym oraz ze wszystkimi Spółkami Dystrybucyjnymi oraz Spółkami Obrotu. Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi Partnerami jesteśmy w stanie bezproblemowo obsłużyć klientów wielooddziałowych o dowolnej strukturze podziału. Nasi pracownicy jak i podwykonawcy posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje w zakresie wykonywanych przez nich zadań.

Evolution System

ul. Poznańska 86/88, 05-850 Jawczyce

Zobacz również